
White huhtikuu 26, 2019
Kaupallinen yhteistyö Bubbleroom kanssa
Musta on jo jonkun aikaa tuntunut siltä, että kesä olisi jo pitkällä, koska fiilis on todellakin ollut sen mukainen! Ehkä siihen fiilikseen auttaa myös osittain tää sää ja se, että sinne terassille on tullut eksyttyä kerran jos toisenkin ja siis vieläpä huhtikuussa! Mua vaan hymyilyttää koko ajan.
En ole vieläkään ehtinyt sinne kevätsiivousmeininkeihin vaatekaappeja ajatellen, mutta ainahan tulee uusi maanantai ja sen jälkeen taas uusi maanantai. Sen sijaan olen kuitenkin mielelläni vastaanottanut uusia mekkoja, koska miksi ei ja tässä on siis mun tämän kuun lempparit Bubbleroomilta.
Ja tietysti, tutulla koodilla SARA saatte kaikesta -10% Bubbleroomin sivuilta.
Paita täältä.*

Mekko täältä.*

Bleiserimekko täältä.*
xo Sar
Ida ihana
Posted at 06:42h, 28 huhtikuuKiitos, tossa ekassa mekossa on musta tosi kiva leikkaus!:) sopii rentoihin kesäpäiviin ja juhliinkin, ja varmaan oma keho tuntuu siinä aina hyvältä 🙂
Ida
http://www.lily.fi/blogit/kotona-kaupungissa
Tyylimanuaali
Posted at 11:04h, 29 huhtikuuEkassa kuvassa oleva kokonaisuus ja bleiserimekko sopivat sulle tosi hyvin. Sopii nuo muutkin, mutta nuo pisti omaan silmään. Freesi tyyli. Tuo ensimmäinen mekko on ihana!